news
Biegowy weekend w Parku Śląskim
12.03.2018

Kolejna z cyklu imprez jubileuszu 30-lecia WASKO odbyła się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka  w Chorzowie. Bieg wiosenny na 10 kilometrów, w którym uczestniczyło prawie 4 tysiące osób był okazją do sprawdzenia swoich sił przez reprezentantów Grupy Kapitałowej WASKO. 35 zawodniczek i zawodników stanęło na starcie przy pięknej, słonecznej pogodzie i wszyscy pokonali w dobrej kondycji dystans 10 kilometrów.

W klasyfikacji uczestników reprezentujących Grupę WASKO wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Anna Dziaduś (WASKO). Na drugim miejscu znalazła się Joanna Lemler (WASKO), na trzecim Milena Więczkowska (WASKO).

W klasyfikacji mężczyzn zwycięzcą został Enrique Merida (WASKO), drugim był Kamil Zemczak (COIG), tuż za nim na metę dobiegł Adam Kukuła (ENTE).

W klasyfikacji mężczyzn w grupie +40 na najwyższym stopniu podium stanął Włodzimierz Grocholewski (COIG), drugie miejsce zajął Grzegorz Kryzia (COIG), zaś na trzecim stopniu podium stanał prezes COIGu Paweł Kuch.

Najlepszy czas spośród naszych uczestników uzyskał pan Włodzimierz Grocholewski.

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do zobaczenia relacji fotograficznej.