Oprogramowanie

Podstawą oferty handlowej COIG S.A. dotyczącej oprogramowania są własne produkty w postaci systemów zintegrowanych dedykowanych dla sektora przemysłowego i sektora administracji publicznej.

Zintegrowany System SZYK, przeznaczony jest do wspierania zarządzania przedsiębiorstw przemysłowych, w tym w szczególności o profilu górniczym. Aktualnie jest udostępniany w postaci swej drugiej generacji SZYK2. Produkt jest wykonany w architekturze trójwarstwowej i udostępniany w konwencji internetowej – wymaga więc ze strony końcowego użytkownika jedynie przeglądarki internetowej. Zaimplementowane mechanizmy i oparcie o bazę danych Oracle, stanowią o możliwości jego wykorzystania w bardzo dużych organizacjach gospodarczych.

Zintegrowany System KSAT2000, to najnowsza generacja kompleksowego systemu wspierającego zarządzanie jednostkami administracji publicznej i samorządowej. Drugą grupą rozwiązań są produkty dedykowane dla sektora publicznego. Produkt wykonany jest w całości w oparciu o technologie Oracle i udostępniany jest w wersji klient/serwer oraz w wersji internetowej. System z powodzeniem jest wdrażany tak w gminach jak i w urzędach miast zaliczających się do największych w Polsce.

Trzecią grupą jest oprogramowanie, własne i innych producentów, przeznaczone dla sektora ochrony zdrowia. Obsługa placówek służby zdrowia oparta jest o oprogramowanie własne Komputerowy System Obsługi Przychodni oraz pakiet programów wspomagających zarządzanie „InfoMedica” autorstwa firmy SYGNITY S.A.
Znaczącym uzupełnieniem oferty na oprogramowanie jest nasz system obiegu dokumentów i spraw M-dok, przeznaczony dla wszystkich odbiorców.


do góry