COIG Cloud Backkup

Cloud Backup

/CCB

Jeden z najbardziej elastycznych systemów do wykonywania kopii zapasowej danych. Zabezpieczy Twoje dane przed kradzieżą, usunięciem i fizycznym uszkodzeniem nośnika, na którym są zapisane.


Coig Cloud Backup

Bezpieczeństwo Twoich danych

Wykonuj bezpiecznie kopie zapasowe z komputerów, serwerów czy innych lokalizacji sieciowych.

1/6

Bezpieczeństwo danych

dane Twojej firmy i Twoich Klientów są przechowywane w naszym Data Center.


2/6

Ciągłość działania

szybkie i sprawne odzyskiwanie całych systemów lub wybranych plików. Twoja firma nie wstrzyma działania w sytuacji awarii sprzętu, ataku ransomware czy katastrofy naturalnej.


3/6

Automatyzacja

swobodnie zaplanujesz dokładny termin backupu, a także jego powtarzalność. Raz skonfigurowana aplikacja przesyła kopie zapasowe bez angażowania użytkowania.


4/6

Łatwe przywracanie danych

odszukanie i pobranie na dysk lokalny zabezpieczonych plików nie nastręcza żadnych trudności. Struktura folderów na koncie COIG Cloud Backup jest utrzymana w identycznym stanie jak na dysku lokalnym komputera, co pozwala szybko zlokalizować konkretne dane.


5/6

Wersjonowanie plików

umożliwia odtworzenie zabezpieczonych danych z konkretnego punktu w czasie, kiedy był wykonany backup – możliwość odzyskania do 30 wcześniejszych wersji pliku.


6/6

Oszczędność kosztów

nie musisz inwestować w infrastrukturę


Kalkulator transferu backupu

Polityka Green Data Center

Najnowocześniejsze technologie wdrożone w Centrum Przetwarzania Danych, czynią COIG S.A. firmą ekologiczną, która przy dążeniu do nowoczesności nie zapomina o odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy.

Czytaj więcej

Bezpieczeńtwo

Zagadnienia z zakresu planowania, przygotowania, monitorowania i utrzymania produkcji obejmuje funkcjonalność obszaru produkcyjno-technicznego. Z powodzeniem wykorzystywana jest przede wszystkim w branży wydobywczej.

Cyberbezpieczeństwo

Gromadzenie i przetwarzanie danych w formie elektronicznej powoduje, że są one podatne na nowy rodzaj zagrożeń ze strony cyberprzestępców. Nie ma dziś rozwiązań, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo informacji, ale my wiemy jak zapewnić ich najwyższą ochronę.

Outsourcing IT / Cloud backup

Optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT, wysoki poziom dostępności usług, możliwość korzystania z wiedzy wysokiej klasy specjalistów bez ponoszenia kosztów związanych z ich rekrutacją?

Coig Cloud Backup

Jeden z najbardziej elastycznych systemów do wykonywania kopii zapasowej danych. Zabezpieczy Twoje dane przed kradzieżą, usunięciem i fizycznym uszkodzeniem nośnika, na którym są zapisane.

Czytaj więcej