news
Program Praktyk Letnich COIG SA 2014 – zakończony
09.09.2014

Program Praktyk Letnich COIG SA 2014 – zakończony

Z końcem wakacji zakończył się Program Praktyk Letnich COIG SA. Czworo z naszych praktykantów dołączyło na stałe do załogi COIG SA, wykazując się sumiennością i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi.

Tegoroczny Program Praktyk Letnich skierowany był do studentów III, IV oraz V roku wszystkich kierunków studiów wyższych. Do udziału w dwumiesięcznym projekcie zostało zaproszonych 11 osób, które przeszły proces selekcji i rekrutacji. Praktykanci stali się członkami zespołów: programistów, księgowych, prawników oraz HR-owców. Poza codziennymi obowiązkami studenci uczestniczyli w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez trenera COIG S.A. oraz w przygotowanych spotkaniach integracyjnych. Wojtek, Karolina, Tamara i Maciek po odbyciu praktyk zostali docenieni i dołączyli do naszego zespołu na stałe!

W imieniu firmy oraz wszystkich opiekunów dziękujemy wszystkim Praktykantom za ciężką, ale i przyjemną wspólną pracę, która była ciekawym doświadczeniem również dla nas.

Studentów zainteresowanych odbyciem praktyk w COIG SA zapraszamy do śledzenia naszej witryny w okolicach kwietnia 2015 r.

Zdjęcia