news
COIG na konferencji Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii
01.10.2015

COIG S.A. był sponsorem konferencji nt.: „Jakość i bezpieczeństwo w podmiotach leczniczych”, zorganizowanej 01.10 br. w siedzibieFundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

W konferencji udział wzięło ponad 90 osób. Zgromadzeni na niej specjaliści dyskutowali na temat podstawowego fizycznego bezpieczeństwa personelu medycznego, jak i odpowiedzialności prawnej podmiotów medycznych, czyli jak chronić dane osobowe lub jaka odpowiedzialność spoczywa w tej kwestii na szpitalach.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Renata Cieślik-Tarkota, kierownik Oddziału Epidemiologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach, Beata Michalska, kierownik biura Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii, Michał Geilke, Administrator Bezpieczeństwa Informacji, biegły sądowy w zakresie bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych oraz ochrony danych w systemach teleinformatycznych, Grzegorz Siwiec, ekspert w dziedzinie rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zdjęcia