news
COIG SA wspiera Studencki Nobel 2016
31.05.2016

 

30 maja 2016r.  w Bibliotece Śląskiej w Katowicach odbyła się Regionalna Gala Finałowa projektu Studencki Nobel, organizowanego cyklicznie przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Celem przedsięwzięcia jest wyłonienie spośród najaktywniejszych i najzdolniejszych, najlepszego studenta Rzeczpospolitej Polski, wyróżniającego się na wielu płaszczyznach.  Uroczystego otwarcia Gali dokonał prof. zw. dr hab. Jan Malicki, dyrektor Biblioteki Śląskiej w Katowicach.

W trakcie Gali wybrano najlepszych studentów na Śląsku i nagrodzono ich osiągnięcia:

I miejsce: Roksana Brodnicka

II miejsce: Anna Wróblewska

III miejsce: Justyna Płachetka

IV miejsce: Karolina Janecka

V miejsce: Agnieszka Suchy

Aby zasłużyć na ten tytuł, student musiał legitymować się wysoką średnią ocen (minimum 4,0) oraz dodatkowo wykazać się takimi atutami, jak znajomość języków obcych, studencka działalność naukowa, działalność organizacyjna, udział w wymianach studenckich krajowych i zagranicznych, praktyki, staże, praca zawodowa, inne umiejętności potwierdzone certyfikatami, szeroki wachlarz zainteresowań.

Projekt Studencki Nobel wspierany jest przez COIG SA przez wiele lat, a uczestnicy konkursu - wyróżniający się studenci, mają szanse kontynuowania swojej kariery w firmie COIG lub spółkach Grupy Kapitałowej WASKO.

Zdjęcia