news
"e-Usługi" dla Wołomina
11.07.2019

Z przyjemnością informujemy, że COIG SA w dn. 09.07.2019 podpisał umowę z Gminą Wołomin na realizację projektu „e-usługi dla Gminy Wołomin”.

Projekt ma na celu wykorzystanie nowych i innowacyjnych technologii do zbudowania przyjaznej przestrzeni dla mieszkańców i przedsiębiorców. Zostaną użyte do tego celu aplikacje na smartfony, tablety i komputery, poprzez które można będzie zgłaszać awarię w infrastrukturze lokalnej, przesłać zdjęcie, lokalizację GPS, sprawdzić gdzie jest auto firmy odbierającej odpady, a także załatwić sprawę w urzędzie, dokonać płatności podatku i innych należności. COIG uruchomi wspólną jednolitą platformę informatyczną dla Urzędu oraz 23 podległych jednostek, da to możliwość uzyskania nowej jakości zarządzania procesami, transportem, bezpieczeństwem, ekologią i infrastrukturą Gminną.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz: tel.: 32 757-41-54, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdjęcia - źródło: Urząd Miejski w Wołominie

Zdjęcia