news
Pomagamy samorządom w ramach Antykryzysowej Platformy Rozwiązań Technologicznych „PFR dla Miast”
08.06.2020

COIG S.A. został partnerem Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. i dołączył do grona firm, które wraz z PFR stworzyły specjalną ofertę dla samorządów w ramach Antykryzysowej Platformy Rozwiązań Technologicznych.

Platforma łączy potrzeby samorządów z rozwiązaniami firm technologicznych, aby rozwiązać najbardziej palące problemy w obliczu epidemii COVID-19.

Nasza oferta dostępna jest pod adresem: https://pfrdlamiast.pl/platforma-antykryzysowa/intradok-system-elektronicznego-obiegu-dokumentow.html

Zapraszamy na bezpłatny webinar w dniu 18.06 o godzinie 12.00, w ramach którego zostanie zaprezentowany Elektroniczny System Obiegu Dokumentów IntraDok. Będzie też okazja do zapoznania się ze szczegółami oferty COIG S.A. i możliwościami wdrożenia rozwiązania w Państwa organizacji.

Czego dowiedzą się Państwo podczas webinaru?

  • Jak zorganizować sprawną obsługę klientów urzędu w obliczu nowych problemów związanych z absencjami pracowników i obostrzeniami wynikającymi z pandemii.
  • Jak zrealizować pracę w urzędzie z zachowaniem bezpiecznego dystansu społecznego.
  • Jak umożliwić wydajną pracę zdalną.
  • Jak wesprzeć pracowników urzędu w zakresie obsługi kancelaryjnej oraz realizacji procesów biznesowych w oparciu o dokumenty elektroniczne i narzędzia dostępne wraz z systemem IntraDok.
  • Jak działa w praktyce Elektroniczny System Obiegu Dokumentów IntraDok

Będą Państwo mieli możliwość aktywnego udziału w spotkaniu, zadawania pytań i rozmowy z ekspertami w zakresie narzędzi wspierających pracę polskiej administracji rządowej i samorządowej, które firma dostarcza od ponad 30 lat.

Zapisy na bezpłatny webinar „Sprawna praca urzędu w obliczu ograniczeń wynikających z pandemii” do dnia 17.06 pod adresem

https://rejestracja.coig.pl/webinar-coig-pfr-dla-samorzadow/

 

Zdjęcia