CCB
COIG Cloud Backup

Jeden z najbardziej elastycznych systemów do wykonywania kopii zapasowej danych. Zabezpieczy Twoje dane przed kradzieżą, usunięciem i fizycznym uszkodzeniem nośnika, na którym są zapisane.

Bezpieczeństwo danych

dane Twojej firmy i Twoich Klientów są przechowywane w naszym Data Center.

Ciągłość działania

szybkie i sprawne odzyskiwanie całych systemów lub wybranych plików. Twoja firma nie wstrzyma działania w sytuacji awarii sprzętu, ataku ransomware czy katastrofy naturalnej.

Automatyzacja

swobodnie zaplanujesz dokładny termin backupu, a także jego powtarzalność. Raz skonfigurowana aplikacja przesyła kopie zapasowe bez angażowania użytkowania.

Łatwe przywracanie danych

odszukanie i pobranie na dysk lokalny zabezpieczonych plików nie nastręcza żadnych trudności. Struktura folderów na koncie COIG Cloud Backup jest utrzymana w identycznym stanie jak na dysku lokalnym komputera, co pozwala szybko zlokalizować konkretne dane.

Wersjonowanie plików

umożliwia odtworzenie zabezpieczonych danych z konkretnego punktu w czasie, kiedy był wykonany backup - możliwość odzyskania do 30 wcześniejszych wersji pliku.

Oszczędność kosztów

nie musisz inwestować w infrastrukturę

Wykonuj kopie zapasowe
  • Komputerów osobistych
  • Serwerów
  • Lokalizacji sieciowych
CCB
CCB
Chcesz zobaczyć rozwiązania na żywo?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz kontaktowy, a skontaktujemy się z Tobą.

 
 
Bezpieczeństwo
Twoich danych

Informacje przeznaczone do zabezpieczenia są szyfrowane na Twoim komputerze, a następnie automatycznie wysyłane bezpiecznym połączeniem na zdalne serwery. Tam dla bezpieczeństwa są przechowywane w kilku kopiach dziennych. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje dane są zawsze bezpieczne i gotowe do przywrócenia. Kopie zapasowe odgrywają bardzo ważną rolę w strategii ochrony danych przed atakami typu ransomware. Nawet jeśli Twoje dane zostaną zaszyfrowane, zawsze możesz odtworzyć je z ostatniej kopii bezpieczeństwa. Za CCB stoją technologicznie rozwiązania znane i używane na świecie, wybór większej ilości produktów pozwala na zabezpieczenie dowolnego klienta.

CCB
Dlaczego my?
  • Ponad 70 lat doświadczenia na rynku usług IT
  • Data Center na terenie Polski w 2 niezależnych lokalizacjach
  • Certyfikat jakości ISO 9001:2008
  • Certyfikat Bezpieczeństwa ISO/IEC 27001:2005
  • Redundancja zasilania, klimatyzacji; monitoring: środowiskowy, wizyjny, kontrola dostępu, systemy przeciwpożarowe
  • Obsługa 24/7/365 w języku polskim
 
 

Jeśli czas transferu jaki otrzymałeś jest dla Ciebie niezadowalający – wypełnij formularz kontaktowy. Zaproponujemy inne rozwiązanie.

 
 
Nasi specjaliści
chętnie odpowiedzą na Państwa pytania
 
32 757 42 14