Dzięki naszemu doświadczeniu - dobrze znamy potrzeby przemysłu

Współcześnie sektor przemysłowy jest coraz bardziej świadomy swoich potrzeb w dziedzinie IT. Znając oczekiwania klientów oferujemy jedyny w kraju system ERP zawierający unikatowe rozwiązania dedykowane dla przemysłu wydobywczego. Proponujemy także usługi zabezpieczające całą infrastrukturę IT, w tym najważniejsze dane. Zapewniamy także kompleksową obsługę utrzymania środowiska IT w modelu pełnego outsourcingu z własnego Centrum Przetwarzania Danych. Ponadto oferujemy wdrożenie systemów i administrowanie nimi. Nasza rola jednak nie kończy się na wdrożeniu oprogramowania – bazując na kompetentnym zespole specjalistów, zapewniamy usługi serwisowe świadczone na najwyższym poziomie.

Zintegrowany system wspomagania zarządzaniem w przedsiębiorstwie SZYK2, to ergonomiczne i intuicyjne oprogramowanie pozwalające klientowi uefektywnić działanie firmy. »

Nasz system umożliwia sprawną , usystematyzowaną i bezpieczną obsługę elektronicznego obiegu dokumentów oraz spraw. »

 

 

Narzędzie do wsparcia zarządzania maszynami i urządzeniami górniczymi w procesie eksploatacji węgla kamiennego przy wykorzystaniu metody efektywności całkowitej (OEE). »

Zaufali nam