Dlaczego
COIG?

COIG S.A. to połączenie 70-letniej tradycji i najnowszych osiągnięć z dziedziny informatyki. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję zawsze profesjonalnego wsparcia IT w osiąganiu założonych celów biznesowych.

  • Nowoczesne rozwiązania informatyczne, w tym systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem dla największych spółek w Polsce.
  • Niezawodne produkty dedykowane dla administracji publicznej, służby zdrowia, przemysłu oraz średnich i dużych przedsiębiorstw.
  • Ponad 25 000 zewnętrznych użytkowników naszych systemów ERP.
  • Doświadczony zespół ponad 460 inżynierów i specjalistów IT.
  • Część Grupy Kapitałowej WASKO – w sumie blisko 1200 pracowników.
  • Najnowocześniejsze Data Center wykorzystujące wieloprocesorowe serwery i środowiska wirtualizacyjne.
  • Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 i certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001:2013.

JAK ROZPOCZĄĆ PRZYGODĘ Z NAMI? 

 

APLIKACJA

W pierwszym etapie zespół specjalistów odpowiedzialnych za proces rekrutacji we współpracy z osobami merytorycznymi dokonuje preselekcji nadesłanych aplikacji, pod kątem kluczowych wymagań dla danego stanowiska.

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Pracownik działu HR kontaktuje się z wybranym Kandydatem ustalając termin rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa dotyczy doświadczenia oraz kompetencji Kandydata. Spotkanie jest doskonałą okazją do bliższego poznania firmy.

W zależności od specyfiki stanowiska proces rekrutacji wzbogacany jest o dodatkowe metody selekcji, o których uprzednio informujemy Kandydatów, są to np.: testy psychometryczne i/lub merytoryczne.

ROZMOWA FINAŁOWA

Decydująca rozmowa z potencjalnym Przełożonym jest ostatnim etapem procesu rekrutacyjnego.

Decyzja o zatrudnieniu Kandydata zapada po zakończeniu rozmów finałowych z wszystkimi wybranymi do tego etapu osobami.

OFERTA PRACY

Po zakończeniu procesu rekrutacji, wszyscy Kandydaci zaproszeni na spotkania, otrzymują informację zwrotną.

Wybrane osoby zapraszamy do podpisania umowy z nasza firmą.

Dla pracowników

Pakiet Sport

W naszej firmie wysoko cenimy ogólny stan zdrowia i dobre samopoczucie pracowników. Dlatego wszystkim zatrudnionym i ich rodzinom proponujemy program Multisport. Przystąpienie do niego pozwala na korzystanie z elastycznego i atrakcyjnego zestawu świadczeń sportowych i rekreacyjnych(basen, siłownia, zajęcia fitness, ścianki wspinaczkowe, sauna, joga, nauka tańca, aqua aerobik, squash, sztuki walki i inne). W ramach programu Pracownik ma możliwość nielimitowanego dostępu do ponad 4300 obiektów sportowo-rekreacyjnych w 648 miastach Polski.

Preferencyjne ubezpieczenie na życie

Każdy pracownik ma możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwego wypadku w jednym z trzech wariantów oferowanych przez współpracującą z nami firmą ubezpieczeniową.

Szkolenia

Dbając o nieustanny rozwój pracowników, który ma wpływ na konkurencyjność naszej firmy na rynku, prowadzimy szereg szkoleń technicznych oferowanych przez naszych partnerów (m.in. Oracle, RedHat, Microsoft). Ponadto trenerzy wewnętrzni realizują szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych i psychologicznych.

Twoje Święto jest naszym Świętem

Dni ważne dla naszych Pracowników, są okazją do świętowania ich w firmie. Każdy członek załogi jest dla nas ważny i potrzebny. Urodziny czy narodziny dziecka nigdy nie przechodzą bez echa. Są zatem życzenia, kartki i upominki.