Przedsiębiorstwa Przedsiębiorstwa

Kompleksowe wsparcie IT dla biznesu

Wsparciem IT służymy również dużym i średnim przedsiębiorstwom, którym proponujemy przede wszystkim systemy klasy ERP, dostosowane do ich profilu biznesowego. Ponadto w naszej ofercie przedsiębiorcy znajdą rozwiązania, które skutecznie wspierają funkcjonowanie firmy – począwszy od systemów elektronicznego obiegu dokumentów, poprzez oprogramowanie umożliwiające efektywne zarządzanie nieruchomościami, po platformy elektroniczne B2B. Oferujemy również kompleksową opiekę informatyczną, dzięki której klienci obniżają koszty utrzymania własnej infrastruktury IT, a jednocześnie mają stały dostęp do wiedzy ekspertów i najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Nasz system umożliwia sprawną , usystematyzowaną i bezpieczną obsługę elektronicznego obiegu dokumentów oraz spraw. »

MS Dynamics AX jest zintegrowanym systemem informatycznym ERP i zarazem elastycznym rozwiązaniem do zarządzania podmiotem gospodarczym. »

Zintegrowany system wspomagania zarządzaniem w przedsiębiorstwie SZYK2, to ergonomiczne i intuicyjne oprogramowanie pozwalające klientowi uefektywnić działanie firmy. »

Unikalny system usprawniający zarządzanie siecią lokali, umożliwiający przechowywanie w jednym miejscu wszystkich potrzebnych informacji. »

Platforma e–Zakupy to nowoczesna platforma informatyczna, która obsługuje i wspomaga procesy biznesowe zachodzące w obszarze zakupów. »

aukcje aukcje

Aukcyjny Portal Internetowy jest narzędziem, za pomocą, którego możemy w znaczący sposób ułatwić proces zakupu bądź sprzedaży towarów, produktów i usług. »

 
Zaufali nam