Wybierz system ERP
dostosowany do Twoich potrzeb

Autorski, zintegrowany system wspomagania zarządzaniem SZYK2, to ergonomiczne i intuicyjne rozwiązanie pozwalające zwiększyć efektywność działania przedsiębiorstwa. Oprogramowanie obejmuje wszystkie obszary działalności firmy – jego zastosowanie przynosi nieograniczone możliwości biznesowe. System SZYK2 jest wynikiem wieloletniego doświadczenia COIG S.A. w tworzeniu oprogramowania IT. Jest to zestaw aplikacji skutecznie wspierających kluczowe procesy zachodzące w nowoczesnym i dynamicznym przedsiębiorstwie. Dedykowany jest dla dużych i średnich firm o strukturze jedno- lub wielooddziałowej. Zapewnia prosty i szybki dostęp do całego spektrum zestawień i analiz stanowiących podstawę do operacyjnego i strategicznego zarządzania.

Wymierne korzyści SZYK2

Otwartość rozwiązania

Dzięki otwartej architekturze (technicznej i programowej) system pozwala na integrację z innymi specjalistycznymi aplikacjami wykorzystywanymi w przedsiębiorstwie. Umożliwia także wykorzystanie standardowych adapterów zasilających magazyny i hurtownie danych, które przeznaczone są do eksploracji przez narzędzia klasy BI.

Rozwiązanie dla przedsiębiorstw o różnych strukturach

SZYK2 obsługuje struktury holdingowe i wielooddziałowe - funkcjonuje zarówno w firmach jednooddziałowych, jak i w strukturach terytorialnie rozproszonych, z dużą liczbą użytkowników pracujących jednocześnie.

Nasi specjaliści
chętnie odpowiedzą na Państwa pytania
32 747 33 50