Rozwiązania informatyczne

Nowoczesne technologie
w sercu Śląska

Skroluj niżej

001

Obsługa jednostek samorządu terytorialnego

Wspomaganie całości procesów administracyjnych realizowanych w jednostkach samorządowych.

Czytaj więcej
002

Usprawnij proces obsługi e-sprawozdzań

przygotowanie sprawozdań finansowych w formacie XML zgodnie z wymaganiami Ministerstwa Finansów

Czytaj więcej
003

System wspomagania zarządzaniem

Ergonomiczne i intuicyjne rozwiązanie pozwalające zwiększyć efektywność działania przedsiębiorstwa

Czytaj więcej

COIG

Kilka słów o nas

Od początku swojej działalności zajmujemy się przetwarzaniem danych. Jesteśmy także dostawcą usług outsourcingowych świadczonych na bazie własnych rozwiązań informatycznych. Stworzenie profesjonalnego Data Center stało się dla nas podstawą do świadczenia usług outsourcingowych dla największych polskich firm.

Czytaj więcej

Administracja

Kompleks obejmuje zagadnienia związane z rachunkowością finansową i zarządczą, kosztami oraz zarządzaniem aktywami.

Przedsiębiorstwa

Oprogramowanie stanowi wsparcie dla działów zajmujących się logistyką materiałową, a więc wspomaga procesy: zaopatrzenia, prowadzenia gospodarki magazynowej i materiałowej oraz zarządzania zapasami.

Górnictwo

Zagadnienia z zakresu planowania, przygotowania, monitorowania i utrzymania produkcji obejmuje funkcjonalność obszaru produkcyjno-technicznego. Z powodzeniem wykorzystywana jest przede wszystkim w branży wydobywczej.

Cyberbezpieczeństwo

Chroń swoją firmę dzięki dedykowanym rozwiązaniom bezpieczeństwa

Outsourcing

Aplikacja obejmuje szerokie spektrum zagadnień związanych z obsługą sfery kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa, jest zatem nowoczesnym narzędziem wspierającym pracę działów personalnych.Data Center 

Twoje dane w bezpiecznym miejscu

Jesteśmy dostawcą usług outsourcingowych świadczonych na bazie własnych rozwiązań informatycznych. Stworzenie profesjonalnego Data Center stało się dla nas podstawą do świadczenia usług outsourcingowych dla największych polskich firm.


Nasi specjaliści

Chętnie odpowiemy
na wasze pytania

32 757 42 91


Zaufało nam

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania. Dzięki doświadczeniu zaufało nam:

0

Użytkowników

0

Przedsiębiorstw średnich i dużych

0

Urzędów Administracyjnych

Warsztaty szkoleniowe KSAT

Warsztaty szkoleniowe KSAT

mar 13, 2024

W dniach 11-12 marca w Wiśle odbyły się warsztaty szkoleniowe KSAT, organizowane przez COIG SA. Czytaj dalej „Warsztaty szkoleniowe KSAT”

VIII Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

VIII Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

mar 12, 2024

W miniony weekend na stokach Jaworzyny Krynickiej odbyły się VIII Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie Alpejskim i SnowboardzieW tym roku COIG reprezentowała skromna grupa narciarzy, ale z bardzo dobrym efektem. Czytaj dalej „VIII Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w Narciarstwie…

Kompleksowe Centrum Cyberbezpieczeństwa

Kompleksowe Centrum Cyberbezpieczeństwa

mar 6, 2024

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Fundusz Sprawiedliwej Transformacji). Czytaj dalej „Kompleksowe Centrum Cyberbezpieczeństwa”

ePłatności w mObywatelu u naszych klientów

ePłatności w mObywatelu u naszych klientów

gru 29, 2023

ePłatności w mObywatelu działają już u naszych klientów w Urzędzie Miasta Gdynia oraz Urzędzie Miasta Poznań,  Czytaj dalej „ePłatności w mObywatelu u naszych klientów”

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

gru 22, 2023

W tym wyjątkowym czasie pragniemy złożyć wszystkim naszym klientom, partnerom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące dni przyniosą Wam radość, spokój i mnóstwo inspirujących momentów. Wesołych Świąt! Czytaj dalej „Wesołych Świąt!”