COIG S.A

COIG CYBERSecurity

Chroń swoją firmę dzięki dedykowanym rozwiązaniom
bezpieczeństwa

Shield

Security Operations Center

SOC zwiększa bezpieczeństwo firmy przez monitoring, wykrywanie zagrożeń i zarządzanie incydentami.

Right blobLeft blob

Dlaczego My?

01

Zwiększamy bezpieczeństwa organizacji

02

Wykrywamy potencjalne zagrożenia Twojej infrastruktury

03

Automatyzujemy złożone procesy zarządzania cyberbezpieczeństwem

04

Zwiększamy efektywność procesu zarządzania bezpieczeństwem

05

Działamy zgodnie z posiadanym certyfikatem ISO 27001

06

Optymalizujemy koszty utrzymania bezpieczeństwa IT

07

Dopasowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb

08

Posiadamy wiedzę, wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego
CybersecurityPadlock

Sieci i jej zagrożenia?

W dzisiejszym świecie sieć teleinformatyczna jest istotnym elementem komunikacji i działalności kluczowych procesów biznesowych ale również niesie ze sobą liczne ryzyka. Dlatego zapewnienie bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz świadomość zagrożeń są niezwykle istotne dla zapewnienia stabilności i bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej, a przede wszystkim głównych procesów biznesowych.

Bezpieczeństwo informatyczne

Zbieranie i przetwarzanie danych w formie cyfrowej naraża je na nowe rodzaje zagrożeń ze strony cyberprzestępców. Nie istnieją rozwiązania, które mogłyby zagwarantować absolutne bezpieczeństwo informacji, jednak my wiemy jak zapewnić im najwyższy poziom ochrony. 

Bezpieczeństwo informatyczne to zapewnienie:

Query Icon

Dostępności (Availability)

Analyze Icon

Integralności (Integrity)

Openvpn Icon

Poufności (Confidentiality)

Cyber Hand

Security Operations Center

Security Operations Center (SOC) to wyspecjalizowana jednostka w organizacji odpowiedzialna za monitorowanie, wykrywanie, analizę oraz reagowanie na zagrożenia i incydenty związane z bezpieczeństwem informatycznym. 

Query Icon

L1 - Pierwsza linia wsparcia

Headphones Icon

L2 - Druga linia wsparcia

Headphones Icon

L3 - Trzecia linia wsparcia

Camera Icon

Monitoring 24/7/365

zoom Icon

Zarządzanie incydentami

Doc Icon

Zarządzanie podatnościami

Query Icon

Audyty ISO

Headphones Icon

Diagnozy

Headphones Icon

KRI

Camera Icon

Analiza powłamaniowa

zoom Icon

Audyt SOC

Audyty IT

Audyt bezpieczeństwa składa się z analizy, identyfikacji procesów związanych z przetwarzaniem danych, weryfikacji zabezpieczeń logicznych i fizycznych, weryfikacji dokumentacji związanej z ochroną danych oraz ocenę zgodności z aktualnym stanem prawnym i wewnętrznymi regulacjami oraz najlepszymi praktykami w zakresie zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa organizacji. 

CybersecurityPadlock

Testy Penetracyjne

Testy penetracyjne to kontrolowany atak na system teleinformatyczny, mający na celu praktyczną ocenę aktualnego poziomu bezpieczeństwa, zwłaszcza wykrywania istniejących podatności i odporności na próby przełamania zabezpieczeń. 

Informacja o działaniu CSIRT COIG RFC-2350

Information about the operation of COIG CSIRT RFC-2350

Zgłoszenia incydentów prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej, szyfrowanej dostępnym poniżej kluczem publicznym na adres: helpdesk@gk.wasko.pl

POBIERZ KLUCZ CSIRT

CSIRT COIG

CSIRT COIG (Computer Security Incident Response Team) stanowi zespół odpowiedzialny za reagowanie na incydenty związane z bezpieczeństwem komputerowym, które mogą wpłynąć negatywnie na bezpieczeństwo dostarczanych usług. 

Co o nas mówią

apostrof

Nasz zespół miał przyjemność skorzystać z usług COIG z zakresu cyberbezpieczeństwa, w tym SOC, audytów IT oraz pentestów. Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i zaangażowaniem, jakie wykazała firma COIG. Ich eksperci dostarczyli nam szczegółowe raporty z audytów i pentestów, dzięki czemu mogliśmy zidentyfikować i naprawić istniejące luki w naszej infrastrukturze.

WASKO

apostrof

Współpraca z COIG w zakresie usług związanych z cyberbezpieczeństwem była dla nas niezwykle wartościowa. Ich zespół audytorów przeprowadził gruntowny przegląd naszej infrastruktury IT, identyfikując ryzyka i proponując konkretną strategię poprawek.

Logic Synergy

apostrof

Dzięki Centrum Operacji Cyberbezpieczeństwa COIG jesteśmy w stanie monitorować naszą infrastrukturę na bieżąco i reagować na ewentualne incydenty. Polecamy COIG każdej firmie, która priorytetem stawia bezpieczeństwo swoich danych.

WASKO