Kariera

Rozpocznij z nami
przygodę

Dlaczego COIG?

COIG S.A. to połączenie 70-letniej tradycji i najnowszych osiągnięć z dziedziny informatyki. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję zawsze profesjonalnego wsparcia IT w osiąganiu założonych celów biznesowych.

 • Rozwiązania informatyczne, w tym systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem dla największych spółek w Polsce.
 • Niezawodne produkty dedykowane dla administracji publicznej, służby zdrowia, przemysłu oraz średnich i dużych przedsiębiorstw.
 • Ponad 25 000 zewnętrznych użytkowników naszych systemów ERP.
 • Doświadczony zespół ponad 460 inżynierów i specjalistów IT.
 • Część Grupy Kapitałowej WASKO – w sumie blisko 1200 pracowników Najnowocześniejsze Data Center wykorzystujące wieloprocesorowe serwery i środowiska wirtualizacyjne.
 • Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 i certyfikat zgodności z normą ISO/IEC 27001:2013.Jak rozpocząć przygodę z nami?

 1. Aplikacja


  W pierwszym etapie zespół specjalistów odpowiedzialnych za proces rekrutacji we współpracy z osobami merytorycznymi dokonuje preselekcji nadesłanych aplikacji, pod kątem kluczowych wymagań dla danego stanowiska.
 2. Rozmowa kwalifikacyjna


  Pracownik działu HR kontaktuje się z wybranym Kandydatem ustalając termin rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa dotyczy doświadczenia oraz kompetencji Kandydata. Spotkanie jest doskonałą okazją do bliższego poznania firmy. W zależności od specyfiki stanowiska proces rekrutacji wzbogacany jest o dodatkowe metody selekcji, o których uprzednio informujemy Kandydatów, są to np.: testy psychometryczne i/lub merytoryczne.
 3. Rozmowa finałowa


  Decydująca rozmowa z potencjalnym Przełożonym jest ostatnim etapem procesu rekrutacyjnego. Decyzja o zatrudnieniu Kandydata zapada po zakończeniu rozmów finałowych z wszystkimi wybranymi do tego etapu osobami.
 4. Oferty pracy


  Po zakończeniu procesu rekrutacji, wszyscy Kandydaci zaproszeni na spotkania, otrzymują informację zwrotną. Wybrane osoby zapraszamy do podpisania umowy z nasza firmą.

Dla pracowników

Pakiet sport
Wszystkim zatrudnionym i ich rodzinom proponujemy pakiet Medicover Sport. Przystąpienie do niego pozwala na korzystanie z elastycznego i atrakcyjnego zestawu świadczeń sportowych i rekreacyjnych

Szkolenia
Dbając o nieustanny rozwój pracowników, który ma wpływ na konkurencyjność naszej firmy na rynku, prowadzimy szereg szkoleń technicznych oferowanych przez naszych partnerów

Ubezpieczenie na życie
Każdy pracownik ma możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwego wypadku w jednym z trzech wariantów oferowanych przez współpracującą z nami firmą ubezpieczeniową.

Urodziny
Urodziny czy narodziny dziecka nigdy nie przechodzą bez echa. Są zatem życzenia, kartki i upominki.


Wejdź z nami na ścieżkę kariery

Firma została założona w roku 1951, aby świadczyć usługi obliczeniowe dla sektora wydobywczego, należy więc do grona najstarszych i najbardziej doświadczonych polskich firm informatycznych.Program Płatnych Staży w WASKO

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Osoby zainteresowane pracą w COIG SA zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy. Zgłoszenia w postaci CV wraz z listem motywacyjnym, w tytule wpisując nr referencyjny oferty, prosimy przesłać na adres praca@coig.pl

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.