Data Center

Twoje dane
w bezpiecznym miejscu

Jesteśmy także dostawcą usług outsourcingowych świadczonych na bazie własnych rozwiązań informatycznych.


Gotowe rozwiązania informatyczne

DataCenter

Nasze cele

Stworzenie profesjonalnego Data Center stało się dla nas podstawą do świadczenia usług outsourcingowych dla największych polskich firm.


01

Stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa systemów informatycznych klientów,

02

skuteczne zabezpieczanie danych przed dostępem nieuprawnionych użytkowników oraz przed działaniem zagrożeń ze strony czynników naturalnych,

03

zapewnienie ciągłości działania na dowolnie wybranym poziomie (także w układzie 24x7x365) oraz przywracanie działania po awarii zgodnie z wykupionym poziomem świadczenia usług.

04

zapewnienie dostępności systemów eksploatowanych w Data Center COIG S.A. zgodnie z wykupionym poziomem świadczenia usług (SLA),

Polityka Green Data Center

Najnowocześniejsze technologie wdrożone w Centrum Przetwarzania Danych, czynią COIG S.A. firmą ekologiczną, która przy dążeniu do nowoczesności nie zapomina o odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy.

Czytaj więcej

Bezpieczeńtwo

Zagadnienia z zakresu planowania, przygotowania, monitorowania i utrzymania produkcji obejmuje funkcjonalność obszaru produkcyjno-technicznego. Z powodzeniem wykorzystywana jest przede wszystkim w branży wydobywczej.

Czytaj więcej

Cyberbezpieczeństwo

Gromadzenie i przetwarzanie danych w formie elektronicznej powoduje, że są one podatne na nowy rodzaj zagrożeń ze strony cyberprzestępców. Nie ma dziś rozwiązań, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo informacji, ale my wiemy jak zapewnić ich najwyższą ochronę.

Czytaj więcej

Outsourcing IT / Cloud backup

Optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT, wysoki poziom dostępności usług, możliwość korzystania z wiedzy wysokiej klasy specjalistów bez ponoszenia kosztów związanych z ich rekrutacją?

Czytaj więcej

Coig Cloud Backup

Jeden z najbardziej elastycznych systemów do wykonywania kopii zapasowej danych. Zabezpieczy Twoje dane przed kradzieżą, usunięciem i fizycznym uszkodzeniem nośnika, na którym są zapisane.

Czytaj więcej
COIG

Wymierne korzyści

Więcej z data center

Usługi dodatkowe

  • Kolokacja
  • Backup i archiwizacja danych
  • Monitoring Migracja i relokacja danych
  • Administracja serwerami
  • Budowa systemów wysokiej niezadowności (klastry)

Nasi specjaliści

Chętnie odpowiemy
na wasze pytania

32 757 42 39

Data Center

Pobierz broszurę informacyjną

Pobierz