Coig S.A. Partnerem 37 edycji Kongresu Kadry.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Zaangażowanie. Tajemnice i Recepty”.

COIG S.A. jako firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania w obszarze HR wzięła udział w tegorocznej edycji jako Partner. Na naszym stoisku można było porozmawiać z wykwalifikowana kadrą specjalistów, praktyków w zakresie wdrożeń systemów kadrowo-płacowych. Dziękujemy za wszystkie rozmowy.
Podczas pierwszego dnia prelekcję pt. „Sprawa zaginionego Z. – czyli jak (nie)zniszczyć zaangażowania pracownika” – wygłosiła Dorota Nawrot- Błachowska – poruszone aspekty zaowocowały sesją pytań do Naszej prelegentki.

W kolejnym dniu w ramach spotkań Online prelekcję pt. „Od Goliata do Dawida: jak zmienić kaliber klienta i na tym nie stracić… pracownika” – wygłosiła Joanna Owczarek. Asia zadała pytanie: Czy w procesie przemian firmy zawsze pamiętają o swoim najcenniejszym zasobie: szeregowych pracownikach mających bezpośredni kontakt z klientem końcowym? To oni w ostatecznym rozrachunku decydują o wizerunku firmy, a ich rozczarowanie zmianą może spowodować, że Goliat, zamiast przeobrazić się w sprytnego Dawida, runie jak gliniany kolos.

Dziękujemy za dyskusję po wykładzie.