Przechowywanie danych

Przechowuj bezpiecznie dane

/Przechowywanie danych

Szybka i bezpieczna wymiana danych z kontrahentami zewnętrznymi oraz instytucjami państwowymi/branżowymi możliwa jest dzięki wykorzystaniu portali korporacyjnych


Bezpieczne przechowywanie danych

Cel usługi

Usługa Data Center COIG S.A. zapewnia wielopoziomową ochronę danych spełniającą najwyższe standardy międzynarodowe:

PN-ISO/IEC 27001:2013
ISO 9001:2015

1/1

W skład usługi mogą wchodzić następujące elementy:

  • Kolokacja
  • Backup i archiwizacja danych
  • Udostępnianie zasobów w chmurze (publiczna lub prywatna)
  • Migracja i relokacja danych
  • Administracja systemami
  • Budowa systemów wysokiej dostępności
  • Rozwiązania it dedykowane dla klienta
  • Bezpieczeństwo sieciowe

Polityka Green Data Center

Najnowocześniejsze technologie wdrożone w Centrum Przetwarzania Danych, czynią COIG S.A. firmą ekologiczną, która przy dążeniu do nowoczesności nie zapomina o odpowiedzialności za środowisko, w którym żyjemy.

Czytaj więcej

Bezpieczeńtwo

Zagadnienia z zakresu planowania, przygotowania, monitorowania i utrzymania produkcji obejmuje funkcjonalność obszaru produkcyjno-technicznego. Z powodzeniem wykorzystywana jest przede wszystkim w branży wydobywczej.

Czytaj więcej

Cyberbezpieczeństwo

Gromadzenie i przetwarzanie danych w formie elektronicznej powoduje, że są one podatne na nowy rodzaj zagrożeń ze strony cyberprzestępców. Nie ma dziś rozwiązań, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo informacji, ale my wiemy jak zapewnić ich najwyższą ochronę.

Czytaj więcej

Outsourcing IT / Cloud backup

Optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT, wysoki poziom dostępności usług, możliwość korzystania z wiedzy wysokiej klasy specjalistów bez ponoszenia kosztów związanych z ich rekrutacją?

Czytaj więcej

Coig Cloud Backup

Jeden z najbardziej elastycznych systemów do wykonywania kopii zapasowej danych. Zabezpieczy Twoje dane przed kradzieżą, usunięciem i fizycznym uszkodzeniem nośnika, na którym są zapisane.

Czytaj więcej

Bezpieczne przechowywanie danych

Szybka i bezpieczna wymiana danych z kontrahentami zewnętrznymi oraz instytucjami państwowymi/branżowymi możliwa jest dzięki wykorzystaniu portali korporacyjnych.

Czytaj więcej