SOC

Zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem

/SOC

SOC pozwala znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa firmy – tylko bieżąca wymiana informacji może ustrzec nas przed zagrożeniami i zapewnić pełną ochronę przed potencjalnymi atakami.


SOC

Cel usługi

Security Operations Center pozwala na identyfikację i zabezpieczenie najbardziej krytycznych miejsc w organizacji. SOC, dzięki synergii wielu rozwiązań oraz wymianie informacji pomiędzy nimi, pozwala odnaleźć szereg problemów związanych z bezpieczeństwem, które do tej pory były niezauważalne. Security Operations Center jest miejscem, w którym bezpieczeństwo IT, informatyka śledcza, a także procedury i ludzie współpracują ze sobą tworząc wyższy poziom bezpieczeństwa.

1/2

Kolektor logów

Scentralizowany system monitorowania logów z urządzeń i systemów znajdujących się w infrastrukturze organizacji.

Główną zaletą rozwiązania jest niskie obciążenie zasobów informatycznych, wysyłających logi do systemu. System umożliwia tworzenia powiadomień zarówno przy pomocy wiadomości e-mail jak i SMS. Jest on niezwykle pomocny podczas analizy cyberataków z uwagi na możliwą archiwizację logów z urządzeń i systemów przedsiębiorstwa. Realizujemy usługę udostępnienia i wdrożenia oprogramowania oraz ciągłej analizy zebranych danych.

2/2

Ciągły monitoring

Zaawansowany monitoring sieci – pozwala na wykrywanie, śledzenie i blokowanie niebezpiecznej transmisji w sieci informatycznej organizacji

Może wykorzystywać m.in. sztuczną inteligencję do analizy zagrożeń, dzięki czemu jest w stanie wykryć także nieznane dotąd ataki. Zespół naszych wykwalifikowanych inżynierów realizuje usługę wdrożenia oprogramowania, monitorowania w trybie 24/7 oraz proaktywnego reagowania na incydenty.

Audyt IT

Kompleks obejmuje zagadnienia związane z rachunkowością finansową i zarządczą, kosztami oraz zarządzaniem aktywami.

Czytaj więcej

Testy penetracyjne

Oprogramowanie stanowi wsparcie dla działów zajmujących się logistyką materiałową, a więc wspomaga procesy: zaopatrzenia, prowadzenia gospodarki magazynowej i materiałowej oraz zarządzania zapasami.

Czytaj więcej

Zintegrowany system Zarządzania Bezpieczeństwem

Zagadnienia z zakresu planowania, przygotowania, monitorowania i utrzymania produkcji obejmuje funkcjonalność obszaru produkcyjno-technicznego. Z powodzeniem wykorzystywana jest przede wszystkim w branży wydobywczej.

Czytaj więcej

Dedykowane produkty i usługi

Kolejny kompleks systemu SZYK2 dedykowany dla górnictwa. Pozwala na sprawne zarządzanie obsługą dystrybucji i sprzedaży produktów węglowych.

CSIRT COIG

Aplikacja obejmuje szerokie spektrum zagadnień związanych z obsługą sfery kadrowo-płacowej przedsiębiorstwa, jest zatem nowoczesnym narzędziem wspierającym pracę działów personalnych.

Czytaj więcej

Bezpieczne przechowywanie danych

Szybka i bezpieczna wymiana danych z kontrahentami zewnętrznymi oraz instytucjami państwowymi/branżowymi możliwa jest dzięki wykorzystaniu portali korporacyjnych.

Czytaj więcej