Outsourcing

Usługi bazodanowe

/Wirtualizacja zasobów

W ramach usług zapewniamy audyt, wdrożenia, implementacje, instalację oraz administrację rozwiązaniami bazodanowymi, a także pomoc w efektywnym zarządzaniu licencjami.


Usługi bazodanowe

Wiedza poparta certyfikatami

Jako jedni z nielicznych w Polsce posiadamy wiedzę popartą certyfikatami, na temat produktów Oracle wspierających bezpieczeństwo.

1/4

Budowa środowisk wysokiej dostępności

  • Oracle RAC
  • Oracle DataGuard
  • MMA

2/4

Integracje baz danych

Integracje heterogenicznych baz danych za pomocą narzędzi własnego autorstwa oraz między innymi Oracle Database Gateway, Oracle Streams.


3/4

Optymalizacja baz dancyh

Strojenie zapytań SQL oraz parametrów konfiguracyjnych bazy danych Oracle. Pomagamy w wyborze aktualnej platformy systemowo – sprzętowej oraz jej optymalizacji.

Zespół inżynierów zajmujących się wyłącznie optymalizacją i strojeniem aplikacji pracujących w oparciu o bazy danych Oracle.


4/4

Konsolidacja i migracja baz danych

Pomagamy przeprowadzić procesy migracji/konsolidacji w oparciu o technologię Oracle. W ciągu ostatniego roku udało nam się z sukcesem przeprowadzić projekty migracji prawie 100 baz danych Oracle do wersji 19c.


Cloud Computing

Usługi w modelu Cloud Computing pozwalają naszym klientom dostosowywać wykorzystywane zasoby IT do zmieniających się potrzeb biznesowych – w czasie rzeczywistym, w systemie pay–per-use, bez inwestowania w infrastrukturę, szkolenia i licencje na oprogramowanie. »

Czytaj więcej

Usługi bazodanowe

Świadczymy usługi bazodanowe oparte na rozwiązaniach firmy Oracle. Wspieramy klientów w zakresie strojenia aplikacji SQL, zabezpieczenia dostępu do baz danych Oracle, a także projektowania i konfiguracji systemów o podwyższonej niezawodności. »

Czytaj więcej

Usługi sieciowe

Oferujemy szeroki wachlarz usług sieciowych takich, jak: zarządzanie bezpieczeństwem, projektowanie i wykonywanie struktur sieci, a także usługę dotyczącą zdalnego dostępu do zasobów poprzez bezpieczny kanał VPN. »

Czytaj więcej

Usługi dodatkowe

Naszym klientom oferujemy usługi związanie z kolokacją, backup’em i archiwizacją danych, monitoringiem urządzeń, migracją i relokacją danych, a także budową systemów wysokiej niezawodności. »

Czytaj więcej